עורך דין תעבורה, נהיגה בשכרות, דיני תעבורה - אתה בידיים טובות!

אתה נמצא כאן: ראשי » אודות

אודות

אתר זה יוחד והוקם כדי לסייע בתחום דיני התעבורה, דיני הנזיקין בפגיעות גוף כתוצאה מתאונות דרכים. האתר מנוהל ע"י צוות עורכי דין ומומחים לשני התחומים של דיני תעבורה במטרה לתת מענה לכל השאלות הנוגעות לשני התחומים הנ"ל אשר הינם שונים מבחינת הדין אך קרובים האחד לשני בשגרת היום יום אצל רוב משתמשי הדרך בארץ.

לאחרונה נתבשרנו על החמרה במדיניות האכיפה והכבדת הענישה על עבירות תנועה מצד רשויות החוק בטיפול בנהגים שעברו עבירות תנועה ובעיקר עבירות חמורות כמו נהיגה בשכרות, ועל כן מצאנו לנכון להעלות כל מידע רלוונטי בתחום דיני התעבורה במטרה לעשות סדר בכמות המידע המופצת ברשת.

בין יתר פעולות האכיפה הננקטות כנגד נהגים, הותקנו לאחרונה בכבישי ישראל מצלמות מהירות חדישות אשר מטרידות לא מעט נהגים, ובצדק – המצלמות פועלות בדיוק מירבי ללא אפשרות של חריגה ולו הקטנה ביותר מהמהירות שנקבעה, בניגוד למצב הנהוג היום.

כמו כן, נהג שיבחר לערער על הקנסות וייקבע כי ערעורו אינו מוצדק – עשוי להיגזר עליו קנס מוגדל.

אנו כאן לסייע במתן דרכים להתמודדות עם כתבי אישום ולהימנע מפסילת רישיון נהיגה בפועל ותשלום קנסות גבוהים לנהגים מורשעים.

התחום המשפטי הנוסף שעליו יובא מידע באתר זה הינו סוגיית הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. ברוב המקרים בהם קרתה תאונת דרכים עם נפגעים נזקק נהג הרכב המעורב בתאונה לסיוע משפטי בלפחות אחד משני התחומים הנ"ל ולעיתים אף בשניהם.

מחד הוא עשוי להיות מואשם בבית המשפט לתעבורה על אחריותו בגרימת התאונה בעבירה על אחת או יותר מהעבירות הקבועות בחוקי התעבורה.

ומנגד, ככל שנגרם לו נזק גופני כתוצאה מאירוע התאונה, הוא זכאי לפיצוי מהמבטחת בביטוח החובה לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אשר קובע את המסגרת הנורמטיבית לתחולת המקרה ולפיצויי הנפגע.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי אין צורך לחפש את האשם או הגורם או האחראי לקרות התאונה אלא חלה על המבטחת אחריות מוחלטת לפיצוי בדין הנזקים שנגרמו לנפגע.

צור קשר עם עו"ד מיכל זמיר ואשמח לעמוד לשרותכם בכל עת. 03-683-4455 | 050-528-8889

ליאור מזור - בניית אתרים בוורדפרס

עורך דין תעבורה

Scroll to top