עורך דין תעבורה, נהיגה בשכרות, דיני תעבורה - אתה בידיים טובות!

אתה נמצא כאן: ראשי » מידע חשוב » 3 סיבות טובות לפנות לעורך דין תעבורה

3 סיבות טובות לפנות לעורך דין תעבורה

לרוב אנחנו נמנעים מהמפגש עם עורכי דין, פשוט משום שנדמה לנו שטוב יותר בלעדיהם. אלא שיש מצבים שבהם זהו בדיוק האדם הנכון בזמן הנכון, וכשמדובר בעבירות תנועה משמעותיות יש חשיבות רבה מאוד לייעוץ משפטי אצל עורך דין תעבורה. למה? הנה שלוש סיבות ממש טובות לפנות אליו.

סיבה ראשונה: כדי לא לאבד את הרישיון

בעוד ישנן עבירות קלות יחסית שלא מסכנות את רישיון הנהיגה שלכם, יש כאלה שעשויות לעלות לכם ביוקר. נהיגה תחת השפעת אלכוהול או במהירות הגבוהה משמעותית מהמהירות המותרת וכמובן תאונת דרכים שמעורבות בה גם פגיעות בגוף ובנפש, כל אלה עלולים להוביל לשלילת הרישיון. אלא שבמקרים רבים השלילה הזו מגיעה לצד מחיר יקר מאוד. ברמה הבסיסית ביותר, תתקשו להגיע למשרד או לאוניברסיטה ללא המכונית, ומי שהרכב הוא העסק שלו (כמו נהגי מוניות או מובילים) בהחלט צריך לשמור על הרישיון. עורך דין תעבורה יכול לעזור לכם ולמנוע מהמצב להסלים – ומהרישיון שלכם להישלל.

סיבה שנייה: למה לכם מאסר עכשיו?

לעומת מאסר, שלילת רישיון אולי נשמעת לכם כמו חלופה טובה. בפועל, במקרים רבים מאסר עלול להיות אופציה ריאלית, בוודאי כאשר מדובר בעבירות של תאונת פגע וברח או תחת פסילה. גם מי שנתפס נוהג תחת השפעת סמים או אלכוהול עלול להתמודד עם עונש מאסר, ובתי המשפט בישראל עשויים לבחור בעונשים חריפים יחסית. עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה יידע למצוא את הדרכים היצירתיות כדי להקל עד כמה שאפשר, ולמנוע מכם עונש מאסר בפועל.

סיבה שלישית: בלי קנסות כבדים ונקודות מיותרות

על פניו, דו"ח תעבורה הוא לא עונש כבד במיוחד. הוא אולי משפיע על הכיס, אבל נהגים רבים משלמים את הדו"ח המוטל עליהם מבלי לעצור ולהבין שיש לו משמעות נוספת: נקודות. הבעיה הגדולה עם נקודות היא שהן עלולות להשפיע עליכם בעתיד, ולהוביל אף לשלילת רישיון. עורך דין תעבורה יכול לסייע בהפחתת קנסות ונקודות, ובמקרים מסוימים אף בביטול הדוחות שקיבלתם. זו דרך טובה להוזיל את המחיר שאתם משלמים וחשוב מכך – להימנע מנקודות שיובילו לענישה משמעותית בהמשך.

אז איך בוחרים עורך דין תעבורה?

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמכם ולהימנע מקנסות, שלילת רישיון ואף מאסר בפועל – היא באמצעות עורך דין תעבורה. עם זאת, ודאו שאתם בוחרים עורך דין מומחה ומנוסה, זה שמתמצא בשטח, מכיר את האפשרויות השונות ויודע איך ניתן להקל עליכם ככל האפשר.

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר להשארת תגובה.

ליאור מזור - בניית אתרים בוורדפרס

עורך דין תעבורה

Scroll to top