עורך דין תעבורה, נהיגה בשכרות, דיני תעבורה - אתה בידיים טובות!

אתה נמצא כאן: ראשי » דיני תעבורה » דיני תעבורה

דיני תעבורה

דיני תעבורה הינו נושא מתחום המשפט הפלילי. התחום נוגע לכל אוחז בהגה ולהולכי הרגל הכפופים כולם להוראות הכלולות בתקנות התעבורה.

עו"ד לדיני תעבורה מתמחה בייצוג כל סוגי עבירות התעבורה ובכל ההליכים, עבירות כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה במהירות מופרזת, עבירות תנועה שונות, תאונות דרכים, דו"חות משטרה, פסילות מנהליות ואיסור מנהלי על שימוש ברכב שהיה מעורב בפגיעה בזמן שכרות למשל או בפסילה.

כל אדם אשר הוגש נגדו כתב תביעה באחד מתחומי דיני התעבורה יכול לפנות למשרדנו ולקבל ייצוג משפטי עבור עבירת התעבורה שאותו הוא ביצע, תפקידנו הוא להקל על העונש או להמיר אותו בקנס אם הדבר אפשרי, כמובן תלוי בעבירת התנועה אשר אותו אדם ביצע.

כיום במדינת ישראל נוהגים לטפל בנהגים אשר עוברים על דיני התעבורה ביד קשה ובלתי מתפשרת, זאת לאור ריבוי עבירות התנועה המתרחשות יום יום ולפעמים מגיעות עד לסיכון חיי אדם, עורך דין טוב ומומחה יכול למצוא את הדרכים להקל על העונש או למצוא פרצות קיימות בחוק בצורת תקדימים למקרים אחרים הדומים לעבירה אשר אותה ביצע הנהג הנתבע.

עורך דין לדיני תעבורה אשר נחשב למקצועי בתחומו ידע איך ואיפה אפשר להטות את החוק לטובת הלקוח שלו בצורה אשר לא תפגע במערכת המשפטית ותטה את המאזניים לטובת הנהג החוטא.

כדאי לכל נהג לשמור על חוקי התנועה והתעבורה, אך בפועל המציאות אינה כזו, כל נהג נופל קרבן לעבירת תנועה כזו או אחרת ולא תמיד מצליח לצאת מהסבך אליו נקלע, בשביל זה אנחנו פה לעזור לו לצאת מהתסבוכת אליו נקלע במינימום ענש או קנס כספי ובמינימום סיכון לרשיונו ולהכתמת הרקורד שלו כנהג.

 

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר להשארת תגובה.

ליאור מזור - בניית אתרים בוורדפרס

עורך דין תעבורה

Scroll to top